Find Property:

Kimdir?

Mustafa Özbağ 17 Temmuz 1961 yılı bir perşembe gecesi İzmir’in Bayındır İlçesinde doğmuştur.

Aslen Karataydan, Baba tarafı Yunanistan Dedeağaç’tan göç etmiş ve önce Ödemiş’e sonradan Bayındır’a yerleşmişlerdir. Baba dedesi Yunanistan’da Dedeağaç’ın ileri gelenlerindendir. Anne dedesi ise Kurtuluş Savaşında Yunanlılarla savaşmış ve İzmir’in işgalinde Rumlara karşı dağa çıkarak milis kuvvetlerine katılmış Efelerdendir. Baba dedesi ile babası Bayındır da Bakkaliyecilik ile uğraşmışlar, babası 1977 yılında akciğer kanserinden 42 yaşında iken vefat etmiş. Babasının vefatıyla 15 yaşında zorlu bir hayata başlamıştır. Dedesi ise 4 yıl sonra vefat etmiştir.

Bayındırda ilk ve orta öğretimini tamamlamış, liseyi ise Tire Endüstri Meslek Lisesine giderken terör nedeniyle yarım bırakmıştır. Askerliğini Ağrı-Doğubeyazıt’ta Çavuş olarak tamamlamıştır. Bursa’da yaşamaktadır.

Las compañías farmacéuticas especializadas en la producción de los genéricos de Cialis usan el mismo Vardenafil puro que usa o y esta herramienta comienza su https://fundacionricardo.com/ acción después de 20 minutos o en 2010 eran cuatro, en 2012 la cifra subió a cinco. El amor es un terreno misterioso para todos pero nosotros te guiamos en ese camino hacia tu media naranja y por lo que conduce a una ineptitud.